Naše činnost

III. veřejná zabíjačka

První akce v tomto roce se stává tradicí. Dne 10.1.2009 sbor po třetí uspořádal veřejnou zabíjačku. Ze tří čuníků se podělili občané místní i přespolní a k zahřátí si dali třeba svařené víno nebo slivovičku.    Foto.

Tradiční hasičský ples

Konal se 7.2.2009 ve 20:00 h v sále kulturního domu. K tanci hrála dechová hudba. Připravena byla bohatá tombola a občerstvení. Děkujeme všem sponzorům a těm kteří se podíleli na uskutečnění plesu.

Dětský maškarní ples

Se uskutečnil 8.2.2009 ve 14.00h. Pěkný program, občerstvení a bohatou tombolu zajistili zaměstnanci a přátelé ZŠ a MŠ. Členové sboru organizovali připravu a úklid sálu.

Okrsková schůze SDH v Přísnoticích

Dne 8.3.2009 se konala schůze Okrsku SH ČMS hasebního obvodu PS Židlochovice v hospodě u Rosů v Přísnoticích. Zúčastnili se zástupci 10 příslušných SDH. Foto.

Údržba běžecké dráhy

V prvních dnech měsíce května se členové sboru zaměřili na údržbu běžecké dráhy ve sportovním areálu Lhéta. Růst trávy bylo třeba zastavit postřikem a následovalo vyhrabání a rovnání traverzou. Dráha byla pro nadcházející sezónu, nejen pro hasičská klání, perfektně připravena.

Okresní liga mladých hasičů

Dne 8.5.2009 sbor uspořádal soutěž v požárním sportu mladých hasičů zařazenou do 8. ročníku okresní ligy. Děkujeme všem organizátorům, rozhodčím.Foto.

Okresní kolo mladých hasičů

Dne 16.5.2009 sbor ve spolupráci s OSH ČMS organizoval okresní kolo soutěže mladých hasičů v požárním sportu ve sportovním areálu Lhéta v Přísnoticích.   Foto.

Okresní kolo dorostu

Dne 17.5.2009 sbor ve spolupráci s OSH ČMS organizoval okresní kolo soutěže dorostu v požárním sportu ve sportovním areálu Lhéta v Přísnoticích. Foto.

Okrskové kolo mužů a žen

Dne 23.5.2009 se naše družstvo mužů a žen zúčastnilo okrskového kola soutěže v požárním sportu v Žatčanech. Soutěžilo se ve štafetě 4x100m a v požárním útoku. Zúčastnilo se 6 družstev mužů a 4 žen. Muži i ženy obsadili 4.místa. Foto.

Den dětí

Dne 30.5.2009 sbor a hlavně naše ženy uspořádali soutěžní a zábavné odpoledne pro děti. Kvůli deštivému počasí, se vše odehrávalo v sále kulturního domu. Byla připravena bohatá tombola a občerstvení. Společníkem při této akci byl rybářský klub "Lhéta". DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM.Foto.

Okresní kolo mužů a žen

Dne 6.6.2009 sbor ve spolupráci s OSH ČMS organizoval okresní kolo soutěže mužů a žen v požárním sportu ve sportovním areálu Lhéta v Přísnoticích. Foto

Krajské kolo dorostu

Dne 7.6.2009 jsme ve spolupráci s KSH ČMS organizovali krajské kolo soutěže dorostu v požárním sportu ve sportovním areálu Lhéta v Přísnoticích. Foto

Rallye Agrotec Hustopeče

Ve dnech 12. a 13.6.2009 členové sboru zajištovali pořadatelskou službu při automobilové rallye, která se konala v okolí města Hustopeče.

https://www.agrotecautoklub.cz/  FOTO

120 let SDH Moutnice

Dne 12.7.2009 jsme se zúčastnilli oslavy 120 výročí založení sboru dobrovolných hasičů v Moutnicích. Prohlédli jsme si pěknou výstavu a ukázky historické i současné hasičské techniky a prezentovali CAS K25 LIAZ 101 naší jednotky. Více.

Členská schůze

Dne 17.7.2009 se členové SDH Přísnotice sešli v kulturním domě, aby vyhodnotili svoji činnost za první pololetí roku 2009. Ta spočívala především v přípravě a vykonání veřejné zabíjačky, dále plesu, sběru železa, dětského dne, soutěží v požárním sportu, údržbě materiálu SDH, výcviku, údržbě techniky a zásazích JSDH. Odměnou za práci bylo členům připraveno i malé občerstvení.

II. Dětská olympiáda

Dne 29.8.2009 připravili členové sboru II. Dětskou olympiádu. Probíhali různé soutěže, vystoupila  šermířská skupina Lucius a k tanci hrála hudební skupina Prasklej Hydrant. Foto.

Členská schůze

Dne 29.10.2009 v 19:00 h se členové SDH Přísnotice sešli v kulturním domě. Hlavním tématem schůze bylo doladění činnosti SDH do konce roku 2009 a začátek roku 2010. Byla zvolena volební komise pro konání voleb do výboru SDH, které proběhnou 12.12.2009 na valné hromadě sboru.

Výroční valná hromada

Dne 12.12.2009 v 19:00 h se členové SDH Přísnotice sešli na výroční valnou hromadu v hospodě u Rosů. Z hostů přijali pozvání: starosta KSH ČMS Josef Gargula, starosta HS Žabčice Rudolf Valášek, velitel HS Žabčice Marcel Bojo, řídící důstojník KOPIS HZS JmK Ing. David Jirouš a starostka obce Přísnotice JUDr. Jarmila Pavelková. Hlavním tématem schůze byla bilance uplynulého roku 2009, zvolení výboru SDH, projevy hostů a schválení činnosti pro následující rok 2010. Foto.

Členská schůze

Dne 29.12.2009 v 19:00 h se členové SDH Přísnotice sešli v kulturním domě. Hlavním tématem schůze byla příprava zabíjačky, která se uskuteční 9.1.2010 v 7:00 h. Dále změna termínu plesu, který se uskuteční 6.2.2010 ve 20:00 h.