Naše činnost 2019

31) Časomíra na atletických závodech

Ve středu 11. září 2019 v 17 hodin dva členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice měřili časy mladým atletům elektronickou časomírou na Náborových atletických závodech oddílu atletiky TJ Sokol Přísnotice na sportovním areálu v Přísnoticích. 

30) Okrsková schůze

V neděli 8. září 2019 v 10 hodin se členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili okrskové schůze okrsku č. 3 v Měníně.

29) Nocování na hájence

Z pátku 6. září 2019 na sobotu 7. září 2019 Sbor dobrovolnýh hasičů Přísnotice uspořádal přespání na hájence pro mladé hasiče v Žabčicích. Pro děti bylo připraveno opékání špekáčků, zpívání s kytarou a nechyběla ani tradiční stezka odvahy. Foto.

28) Přání k životnímu jubileu

V sobotu 31. srpna 2019 členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice popřáli k významnému životnímu jubileu 95ti let nejstaršímu členu sboru panu Václavovi Mulíčkovi. 

27) Přísnotická olympiáda

V sobotu 31. srpna 2019 Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice uspořádal od 14:30 hodin u hasičské zbrojnice Přísnotickou olympiádu se spoustou soutěží pro děti i dospělé ve vesnickém stylu, nechyběl ani skákací hrad, opékání špekáčků a promítání pohádky. Foto.  Foto Rajče.

26) Krajská soutěž mužů a žen v požárním sportu

V sobotu 3. srpna 2019 od 8 hodin se družstvo žen zúčastnilo Krajské soutěže mužů a žen v požárním sportu na stadionu VUT v Brně. Družstvo žen se umístilo na 7. místě. Foto.

25) Okrsková schůze

V neděli 16. června 2019 se členka Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnila okrskové schůze okrsku č. 3 hasebního obvodu Židlochovice v Nesvačilce.

24) Exkurze MŠ

Ve středu 5. června 2019 hasiči připravili exkurzi v hasičské zbrojnici pro děti z Mateřské školy Přísnotice.

23) Den dětí

V sobotu 1. června 2019 od 14 hodin Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice uspořádal Den dětí u nové hasičské zbrojnice. Pro děti bylo přirpraveny soutěže, velmi oblíbená pěna, opékání špekáčků a vybíjená. Tématem dětského dne byl western a indiáni. Foto. Foto Rajče.

22) Okresní soutěž mužů a žen

V neděli 26. května 2019 Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice pomáhal Okresnímu sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Brno - venkov s organizací Okresní soutěže mužů a žen v požárním sportu na sportovním areálu "Lhéta" v Přísnoticích. Na této soutěži reprezentovalo náš sbor družstvo žen, které se umístilo na krásném 1. místě a postoupilo tak na Krajskou soutěž v Brně. GRATULUJEME! Foto.

21) Hra Plamen - soutěž mladých hasičů

V sobotu 25. května 2019 Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice pomáhal s organizací okresní soutěže mladých hasičů - Hra Plamen na sportovním areálu "Lhéta" v Přísnoticích. 

20) Soutěž mladých hasičů

Ve středu 8. května 2019 v 9 hodin Sbor dobrovolných hasičů Přínotice ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Hrušovany u Brna uspořádal soutěž zařazenou do 18. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov na sportovním areálu "Lhéta" v Přísnoticích. Starší a mladší žáci soutěžili v disciplínách požární útok a štafeta 4x60 m. Soutěže se zúčastnilo 29 družstev mladých hasičů. Foto.

19) Oslavy 120 let od založení SDH Velké Němčice

V sobotu 4. května 2019 ve 14 hodin se členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili oslav 120 let od založení SDH Velké Němčice. Foto.

18) Okrsková soutěž 

V neděli 28. dubna 2019 se 2 družstva žen a 1 družstvo mužů zúčastnilo okrskové soutěže okrsku č. 3 hasebního obvodu Židlochovice v Moutnicích.
 
Družstvo mužů se umístilo na 7. místě.
 
Družstvo žen Přísnotice "A" se umístilo na 2. místě a družstvo Přísnotice "B" na 4. místě. Foto.

17) Okrsková schůze

V neděli 14. dubna 2019 v 10 hodin se zástupci Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili okrskové schůze okrsku č. 3 v Žatčanech.

16) Jarní úklid hasičské zbrojnice

V sobotu 6. dubna 2019 od 9 hodin děvčata se Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice provedla jarní úklid hasičské zbrojnice.

15) Členská schůze

Ve čtvrtek 4. dubna 2019 od 19 hodin proběhla členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost na další období. 

14) Účast na Krajském cvičení IZS

V úterý 2. dubna 2019 od 18 do 21 hodin se 4 členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili taktického Krajského cvičení složek integrovaného záchranného systému na brněnském výstavišti v roli pasivních figurantů - účastníků koncertu. Během koncertu došlo k zahoření stánku a následné řízené evakuaci objektu složkami IZS. Foto.

13) Sběr železného šrotu

V sobotu 30. března 2019 od 9 hodin Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice uspořádal sběr železného šrotu v obci. Hasiči pomohli občanům obce s vynesením těžkých a nadměrných předmětů. Foto.

12) Členská schůze

V čtvrtek 7. března 2019 v 19 hodin se usktutečnila členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice. 

11) Výroční okrsková schůze

V neděli 24. února 2019 od 10 hodin se zástupci Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili výroční okrskové schůze okrsku č. 3 v Újezdu u Brna. 

10) Seminář prevence

V sobotu 23. února 2019 od 9 hodin se člen sboru zúčastnil semináře prevence v Oslavanech. 

9) Hasičský ples Vranovice

V sobotu 16. února 2019 se hasiči zúčastnili Hasičského plesu ve Vranovicích. K tanci a poslechu hrála skupina Sileta. Foto.

8) Štípání dřeva 

V sobotu 16. února 2019 hasiči naštípali a uklidili dřevo na topení do kotelny kulturního domu na ples v příštím roce. 

7) Hasičský ples

V sobotu 2. února 2019 ve 20 hodin Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice připravil hasičský ples v Kulturním domě v Přísnoticích. K tanci a poslechu hrála Slovacká kapela Romana Horňáčka. Nechybělo ani půlnoční překvapení připravené staršími žáky a dorostem. V neděli poté hasiči připravili sál kulturního domu pro dětský maškarní ples.

6) Účast na pohřbu

V sobotu 26. ledna 2019 v 15 hodin členové sboru doprovodili pana Oldřicha Tichého - místostarostu okrsku č. 3 na jeho poslední cestě. Pohřeb se konal v jeho rodné vsi Žatčany. Čest jeho památce!

5) Hasičský ples Velké Němčice

V sobotu 19. ledna 2019 se členové sboru zúčastnili Hasičského plesu Sboru dobrovolných hasičů Velké Němčice. Foto.

4) Členská schůze 

Ve čtvrtek 17. ledna 2019 v 19 hodin proběhla členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána příprava blížícího hasičského plesu.

3)  Výroční valná hromada sboru

V sobotu 12. ledna 2019 v 18 hodin se uskutečnila výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice, která se konala v klubovně hasičské zbrojnice. Pozvání přijali tito hosté: Josef Gargula - starosta Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Rudolf Valášek - starosta Hasičského sboru Žabčice, Kamil Dofek - velitel JSDH Žabčice, Ladislav Pokorný - starosta SDH Vranovice a Aleš Hanuš - velitel JSDH Vranovice a starosta obce Přísnotice - Ing. Zdeněk Mahovský. Foto.

2) Výroční valná hromada Hasičského sboru Žabčice

V sobotu 5. ledna 2019 ve 14 hodin se zástupci Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili jako hosté výroční valné hromady Hasičského sboru Žabčice. 

1) Členská schůze 

Ve čtvrtek 3. ledna 2019 od 19 hodin proběhla členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost v následujícím období. 

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode