Činnost mladých hasičů 2024

4) Požární ochrana očima dětí a mládeže

V měsicí únoru 2024  mladí hasiči tvořili výtvarné práce nebo prezentaci na téma integrovaný záchranný systém do okresního kola soutěž Požární ochrana očima dětí a mládeže. Této soutěže se zúčastnilo 15 sborů dobrovolných hasičů a 15 škol (celkem 862 dětí).

V kategorii výtvarných prací ZŠ 3 se na 1. místě umístila Karolína Fejtlová a 2. místě Silvie Mahovská.

V kategorii výtvarných prací ZŠ 4 se na 3. místě umístil Antonín Pospíšil. Foto.

3) Okrskový závod hasičské všestrannosti a brannosti  Nosislav 7.4.2024

V neděli 7. dubna 2024 v 10 hodin se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila Okrskového branného závodu hasičské všestrannosti a brannosti v Nosislavi.

Družstvo v kategorii dorostenců doplněné jednou dívkou se umístilo na 1. místě.

Starší žáci se umístili na 2. místě z 5 družstev.

Gratulujeme! Foto.

2) Fire Dance Žabčice 23.3.2024

V sobotu 23. března 2024 v 14 hodin se 4 páry mladých hasičů zúčastnili taneční soutěže Fire dance v Lidovém domě v Žabčicích. Mladí hasiči tančili v přípravce mazurku a volný tanec, v mladších žácích valčík, sambu a volný tanec a ve starších žácích a dorostu charleston, valčík a volný tanec.

V přípravce se na 1. místě umistily Amálie Fialová a Lilien Rylichová ze 7 párů.

V mladších žácích se na 4. místě umístiliy Karolína Fejtlová a Silvie Mahovská z 11 párů.

Ve starších žácích se na 5. místě umístili Linda Šmídová a Antonín Pospíšil z 12 párů.

V dorostu na 2. místě se umístily Anna Fialová a Vanda Šmídová ze 3 párů.

Gratulujeme mladým hasičům k úžasným výkonem a děkujeme trenérům. Foto.

1) Uzlovačka Bosonohy 24.2.2024

V sobotu 24. února 2024 se od 9:30 hodin mladí hasiči zúčastnili uzlovačky v jídelně Střední školy stavebním řemesel v Bosononách.

Mladší žáci se umístili na 20. místě z 23 družstev.

Starší žáci se umístili na pěkném 7. místě ze 17 družstev.

Také se zúčastnila jedna dvojice našeho dorostu. Foto.