Činnost mladých hasičů 2014

13) Mikulášské závody Těšany

V sobotu 29. listopadu 2014 se mladí hasiči zúčastnili netradiční halové soutěže v tělocvičně Základní školy v Těšanech.

V kategorii mladších žáků se na:

- 9. místě umístili Jindřích Pospíšil a Vojtěch Lazar,

- 11. místě Barbora Špánková a Magda Hánová,

- 26. místě Vanda Šmídová a Šimon Lang.

V kategorii starších žáků se umístili na:

10. místě Martin Kozel a Jakub Sedláček,

- 18. místě Klára Valentová a Adéla Hánová,

- 19. místě Veronika Kuglerová a Nela Kuglerová. Foto.

12) Branný závod Čučice

V sobotu 4. října 2014 se dvě družstva mladých hasičů zúčasnila závodu požárnické všestrannosti v Čučicích.

Mladší žáci se umístili na 6. místě.

Starší žáci se umístili na 10. místě. Foto.

11) Tábor mladých hasičů

V termínu 26. července - 2. srpna 2014 se mladí hasiči s vedoucími zúčastnili tabora mladých hasičů pořadaného Hasičským sborem Zastávka u Brna v Jižních Čechách. Foto.

10) Soutěž přípravky - běh na 60 m překážek

V sobotu 26. července 2014 se 4 mladí hasiči v kategorii přípravky zúčastnili soutěže - běh na 60 m s překážkami v Brně - Líšni.

V kategorii do 3 let se 2. místě umístila Linda Šmídová a na 11. místě Erika Bobáková.

V kategorii do 5 let se na 3. místě umístil Šimon Lang a na 5. místě Vanda Šmídová. Foto.

9) Soutěž Březina u Tišnova

V neděli 22. června 2014 ve 14 hodin dvě družstva mladých hasičů soutěžila na soutěži zařazené do 13. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Březině u Tišnova.

Mladší žáci se umístili na 8. místě z 11 družstev.

Starší žáci se umístili na 5. místě z 10 družstev. Foto.

V celkovém hodnocení 13. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov 2013/2014 se:

- starší žáci se umístili na 8. místě z 19 přihlášených družstev do Okresní ligy mládeže Brno - venkov,

- mladší žáci na 7. místě z 17 přihlášených družstev do Okresní ligy mládeže Brno - venkov.

8) Soutěž Sobotovice

V sobotu 21. června 2014 proběhla soutěž v požárním útoku v Sobotovicích.

Družstvo starších žáků se umístilo na 3. místě.

7) Soutěž Židlochovice

V neděli 14. června 2014 od 9 hodin se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže zařazené do 13. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Židlochovicích.

Mladší žáci se umístili na 11. místě z 15 družstev.

Starší žáci se umístili na 6. místě z 9 družstev. Foto.

6) Soutěž Zastávka u Brna

V neděli 31. května 2014 se od 9 hodin dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže zařazené do 13. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Zastávce u Brna.

Mladší žáci skončili na 10. místě z 18 družstev.

Starší žáci skončili na 10. místě z 16 družstev. Foto.

5) Soutěž Přísnotice

V pátek 8. května 2014 se od 9 hodin dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže zařazené do 13. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov na místním sportovním areálu "Lhéta" v Přísnoticích.

Mladší žáci se umístili na 12. místě z 13 družstev.

Starší žáci se umístii na 3. místě z 13 družstev. Foto.

4) Soutěž Kuřim

V neděli 4. května 2014 od 13 hodin se jedno družstvo mladých hasičů zúčastnilo soutěže zařazené do 13. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Kuřimi.

Mladší žáci skončili na 10. místě. Foto.

3) Soutěž Veverská Bítýška

V sobotu 27. dubna 2014 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže zařazené do 13. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov ve Veverské Bítýšce.

Mladší žáci se umístili na 10. místě z 10 družstev.

Starší žáci se umístili na 8. místě z 9 družstev. Foto.

2) Fire Dance

V sobotu 29. března 2014 od 13 hodin 7 párů mladých hasičů zúčastnilo taneční soutěže Fire Dance v Lidovém domě v Žabčicích.

V kategorii starších žáků se na krásném 1. místě umistíly Klára Langová a Eliška Tůmová.

Dále se v této kategorii na 3. místě umístily Lucie Bohatá a Tereza Rosová a také soutěžil pár Adéla Hánová a Martin Kozel.

V kategorii mladších žáků se na 4. místě umísitily Bára Špánková a Karolína Mazalová.

Dále v této kategorii tančily tyto páry: Vanda Šmídová a Šimon Lang, Nela Kuglerová a Andrea Hochmanová a Tereza Mahovská a Veronika Kuglerová. Foto. Foto Rajče.

1) Zimní období

Za nepřiznívého počasí chodí mladí hasiči s vedoucími trénovat do sálu Kulturního domu v Přísnoticích. Věnují se přípravě na jarní hasičské soutěže, taneční soutěž Fire Dance a nelze zapomínat i na hraní her.