Činnost mladých hasičů 2015

14) Mikulášská soutěž Těšany

V sobotu 5. prosince 2015 od 10 hodin se mladí hasiči zúčastnili soutěže v Těšanech. Děti soutěžily v kategorii přípravky, mladších a starších žáků. V kategorii přípravky soutěžily děti, které byly na hasičské soutěži poprvé v životě. GRATULUJEME KE SKVĚLÝM VÝSLEDKŮM!

V kategorii přípravky se umístili na:

- 1. místě Anna Fialová a Martin Smékal

- 2. místě Linda Šmídová a Ema Zadínová

V kategorii mladších žáků se umístili na:

- 3. místě Nela Kuglerová a Andrea Hochmanová

- 8. místě Vanda Šmídová a Šimon Lang

V kategorii starších žáků se umístili na:

- 10. místě Adéla Hánová a Klára Valentová

- 14. místě Veronika Kuglerová a Tereza Mahovská

- 16. místě David Bohatý a Martin Kozel

- 20. místě Magda Hánová a Jindřich Pospíšil. Foto.

13) Branný závod Hostěnice

V sobotu 3. října 2015 v 9 hodin se mladí hasiči zúčastnili branného závodu v Hostěnicích.

Družstvo mladších žáků se umísito na 12. místě.

Starší žáci na 14. místě. Foto.

12) Soutěž přípravky Hrušovany u Brna

V sobotu 19. září 2015 se ve 14 hodin mladí hasiči v kategorii přípravky zúčastnili soutěže v Hrušovanech u Brna.

Družstvo přípravky se umístilo na krásném 1. místě. GRATULUJEME! Foto.

11) Soutěž Syrovice

V sobotu 12. září 2015 od 9 hodin se zúčastnila dvě družstva mladých hasičů soutěže 15. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Syrovicích.

Starší žáci se umístili na 9. místě z 11 družstev.

Mladší žáci skončili na 7. místě z 8 družstev. Foto.

10) Soutěž mladých hasičů Těšany

V sobotu 5. září 2015 se 2 družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže mladých hasičů v Těšanech. Soutěžilo se v disciplínách požární útok a štafeta 9 x 50 m.

Starší žáci se umístili na 2. místě.

Mladší žáci se umistli na 1. místě. Foto.

9) Soutěž přípravky Brno - Líšeň

V sobotu 25. července 2015 se mladí hasiči zúčastnili soutěže v běhu na 60 m s překážkami ve Školícím a výcvikovém středisku Hasičského záchranného sboru v Brně - Líšni.

V kategorii dětí do 3 let se umístila na 4. místě Silvie Mahovská.

V kategori dětí do 5 let se umístili na 9. místě Linda Šmídová.

V kategorii 6 - 7 let se umístila na 3. místě Vanda Šmídová, na 4. místě Šimon Lang a na 6. místě Antonín Pospíšil. Foto. Foto Rajče.

8) Tábor mladých hasičů 4. - 11.7. 2015

V sobotu 4. července 2015 odjelo 12 dětí s vedoucími a instruktorkou mládeže na tábor mladých hasičů do rekreačního střediska Al-Pa, které se nachází u jezu Krkavec cca 4 km od Veselí nad Lužnicí v Jižních Čechách. Foto z odjezdu.

7) Soutěž Březina

V neděli 21. června 2015 ve 14 hodin se mladí hasiči zúčastnili soutěže 14. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Březině u Tišnova.

Starší žáci se umístili na 5. místě.

V celkovém hodnocení 14. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov 2014/2015 se:

- starší žáci se umístili na 6. místě z 12 přihlášených družstev do Okresní ligy mládeže Brno - venkov,

- mladší žáci na 8. místě z 11 přihlášených družstev do Okresní ligy mládeže Brno - venkov.

6) Soutěž Zastávka u Brna

V sobotu 30. května 2015 v 9 hodin se mladí hasiči zúčastnili soutěže 14. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Zastávce u Brna.

Mladší žáci se umístili na 11. místě z 20 družstev.

5) Soutěž Sivice

V sobotu 16. května 2015 v 9 hodin se mladí hasiči zúčastnili II. kola okresní soutěže "Hra Plamen" v Sivicích.

Starší žáci se umístili na pěkném  5. místě. Foto.

4) Soutěž Přísnotice

V pátek 8. května 2015 v 9 hodin se mladí hasiči zúčastnili soutěže 14. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Přísnoticích.

Starší žáci se umístili na 4. místě z 5 družstev.

Mladší žáci se umístili na 4. místě z 11 družstev.

Přípravka se v kategorii mladších žáků umístila na 10. místě. Foto.

3) Soutěž Kuřim

V neděli 3. května 2015 ve 13 hodin se mladí hasiči zúčastnili soutěže 14. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Kuřimi.

Starší žáci se umístili na 8. místě z 9 družstev.

Mladší žáci se umístili na 9. místě z 13 družstev. Foto.

2) Fire Dance

V sobotu 28. března 2015 ve 13 hodin se 6 párů mladých hasičů zúčastnilo taneční soutěže Fire Dance v Lidovém domě v Žabčicích.  Přípravka tančila mazurku a volný tanec, mladší žáci polku, čaču a volný tanec a starší žáci též polku, čaču a volný tanec.

V kategorii přípravky se na 5. místě umístili Vanda Šmídová a Šimon Lang.

V kategorii mladších žáků skončili na 13. místě Magda Hánová a Andrea Hochmanová a na 9. místě Bára Špánková a Nela Kuglerová.

V kategorii starších žáků se umístili na 1. místě Lucie Bohatá a Klára Langová, na 5. místě Adéla Hánová a Martin Kozel a na 8. místě Veronika Kuglerová a Klára Valentová.

1) Zimní období

Za nepřiznívého počasí chodí mladí hasiči s vedoucími trénovat do sálu Kulturního domu v Přísnoticích. Věnují se přípravě na jarní hasičské soutěže, taneční soutěž Fire Dance a nelze zapomínat i na hraní her.