Činnost mladých hasičů 2018

13) Vánoční besídka

V pátek 21. prosince 2018 proběhla v klubovně hasičské zbrojnice vánoční besídka pro mladé hasiče. Děti si pod dozorem vedoucích zkusily upéct perníčky a pod stromečkem našly dárečky od Ježíška.

12) Mikulášské závody Těšany

V sobotu 1. prosince 2018 se mladí hasiči zúčastnili soutěže ve sportovní hale v Těšanech. Soutěžili 4 páry v mladších žácích a 2 páry ve starších žácích.

Šimon Lang a Martin Smékal se umistíli na 3. místě v mladších žácích.

Nela Kuglerová a Magda Hánová se umístily na 3. místě v kategorii starší žáci. Foto.

11) Branný závod Nosislav

V sobotu 12. října 2018 družstvo starší žáků soutěžilo na netradičním branném závodě v Nosislavi.

Starší žáci se umístili na 4. místě. Foto.

10) Výlet Židlochovice

Dne 9. listopadu 2018 mladí hasiiči s vedoucími vyšli na rozhlednu Akátová věž v Židlochovicích. Foto.

9) Závod požárnické všestrannosti Hostěnice

V sobotu 6. října 2018 se jedno družstvo mladých hasičů zúčastnilo I. okresního kola soutěže Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Brno - venkov v Hostěnicích.

Mladší žáci se umístili 11. místě z 34 družstev. Foto.

V dorostenkách - jednotlivcích se na 8. místě umístila Veronika Kuglerová.

8) Návštěva na hasičské stanici

V sobotu 30. června 2018  mladí hasiči s vedoucími formou výletu na kolech navštívili Hasičskou stanici v Židlochovicích.

7) Soutěž Březina u Tišnova

V sobotu 23. června 2018 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnili soutěže zařazené do 17. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Březině u Tišnova.

Mladší žáci se umístili na 11. místě.

Starší žáci se umístili na 7. místě. Foto.

Na této soutěži byl vyhodnocený 17. ročník Okresní ligy mládeže Brno - venkov pro rok 2017/2018.

Mladší žáci se celkově umístili na 8. místě z 16 družstev přihlášených do Okresní ligy mládeže.

Starší žáci se celkově umístili na 8. místě z 15 društev přihlášených do Okresní ligy mládeže.

6) Soutěž Silůvky

V sobotu 25. června 2018 se dvě družstva mladých hasičů zúčasntila soutěže O pohár starosty Obce Silůvky.

Mladší žáci se umístili na 4. místě.

Starší žáci se umístili na 7. místě.

5) Soutěž Přísnotice - Hra Plamen

V sobotu 19. května 2018 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila II. okresního kola hry Plamen Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Brno - venkov na sportovním areálu v Přísnoticích.

Mladší žáci skončili na 10. místě z 14 družstev.

Starší žáci se umístiliy na 8. místě z 14 družstev. Foto.

4) Soutěž Přísnotice

Ve svátek 8. května 2018 se mladí hasiči zúčastnili soutěže zařazené do 17. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov na místním sportovním areálu v Přísnoticích.

Mladší žáci "Mini" se umístili na 11. místě z 13 družstev.

Mladší žáci "Maxi" se umístili na 13. místě.

Starší žáci skončili na 7. místě z 10 družstev. Foto.

3) Soutěž Židlochovice

V sobotu 24. dubna 2018 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže 17. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Židlochovicích.

Mladší žáci se umístili na 11. místě z 13 družstev.

Starší žáci se umístili na 6. místě z 11 družstev. Foto.

2) Fire Dance

V sobotu 17. března 2018 v 13:30 hodin se mladí hasiči zúčastnili taneční soutěž Fire Dance v Žabčicích. Kategorie přípravka soutěžila v tancích mazurka a volný tanec, mladší žáci tančili čaču, valčík a volný tanec, starší žáci taktéž čaču, valčík a volný tanec a dorost jive, polku a volný tanec. Za náš sbor soutěžilo 6 párů.

Tereza Mahovská a Barbora Špánková se umístily na 3. místě v kategorii starší žáci.

Veronika Kuglerová a Klára Valentová skončily na 2. místě v kategorii starší žáci.

Adéla Hánová a Martin Kozel se umístili na krásném 2. místě v kategorii dorostu. Foto.

1) Zimní období

Od podzimu mladí hasiči trénuji v sále kulturního domu v Přísnoticích a věnují se hasičské přípravě na jarní soutěže, taneční soutěž Fire Dance, ale i hrám.