Činnost mladých hasičů 2017

11) Mikulašské závody Těšany

V sobotu 2. prosince 2017 mladí hasiči soutěžili ma Mikulášských závodech v tělocvičně Základní školy v Těšanech.

V kategorii mladší žáci se na 1. místě umístili Vanda Šmídová a Šimon Lang.

10) Závod požárnické všestrannosti

V sobotu 7. října 2017 se mladí hasiči zúčastnili branného závodu - I. okresního kola hry Plamen ve Hlíně.

Mladší žáci skončili na 20. místě.

Starší žáci skončili na 13. místě. Foto.

9) Tábor mladých hasičů

Mladí hasiči s dvěma vedoucími (Lenka Kozlová, Zuzana Bažantová) jeli na tábor mladých hasičů v termínu 8. - 15. července 2017 pořadáný Hasičským sborem Zastávka u Brna v rekreačním areálu Nesměř u Velkého Meziřičí. Mladí hasiči tábořili společně s mladými hasiči se Zastávky u Brna a Hrušek.

8) Soutěž Březina u Tišnova

V sobotu 24. června 2017 dvě družstva mladých hasičů soutěžila na soutěži zaražené do 16. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Březině.

Mladší žáci se umístili na 6. místě.

Starší žáci se umístili na 9. místě z 12 družstev. Foto.

Na této soutěži byl vyhodnocený 16. ročník Okresní ligy mládeže Brno - venkov pro rok 2016/2017.

Mladší žáci se celkově umístili na 6. místě z 14 družstev přihlášených do Okresní ligy mládeže.

Starší žáci se celkově umístili na 9. místě z 15 društev přihlášených do Okresní ligy mládeže.

7) Soutěž Veverská Bítýška

V neděli 18. června 2017 se 1 družstvo mladých hasičů zúčastnilo soutěže zařazené do 16. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov ve Veverské Bítýšce.

Mladší žáci se umístili na 5. místě z 8 družstev.

6) Soutěž Zastávka u Brna

V sobotu 27. května 2017 se mladí hasiči zúčastnili soutěže zařazené do 16. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Zastávce u Brna.

Mladší žáci skončili na 10. místě z 18 družstev.

Starší žáci skončili na 9. místě z 16 družstev. Foto.

5) Soutěž Přísnotice - Hra Plamen

V sobotu 20. května 2017 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila II. kola Okresní soutěže Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Brno - venkov na sportovní areálu "Lhéta" v Přísnoticích.

Mladší žáci se umístili na 9. místě z 20 družstev.

Starší žáci se umístili na 2. místě z 12 družstev. Foto.

4) Soutěž Přísnotice

V pondělí 8. května 2017 se mladí hasiči účastnili soutěže zařezené do 16. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov na sportovním areálu "Lhéta" v Přísnoticích.

Mladší žáci se umístili na 14. místě.

Starší žáci se umístili na 9. místě z 18 družstev. Foto.

3) Soutěž Kuřim

V neděli 23. dubna 2017 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže zařazené do 16. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Kuřimi.

Mladší žáci se umístili na 9. místě z 13 družstev.

Starší žáci se umístili na 7. místě z 10 družstev.

2) Fire Dance

V sobotu 25. března 2017 ve 14 hodin se mladí hasiči a dorost zúčastnili taneční soutěž Fire Dance v Lidovém domě v Žabčicích. Soutěžily za Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice 4 páry. Kategorie přípravka tančila mazurku a volný tanec, mladší žáci čaču, polku a volný tanec, starší žáci a dorost jive, polku a volný tanec.

V kategorii přípravky se na 2. místě umístily Linda Šmídová a Anna Fialová.

V kategorii mladší žáci se na 7. místě umístili Vanda Šmídová a Šimon Lang.

V kategorii starší žáci vyhráli 1. místo Adéla Hánová a Martin Kozel.

V kategorii dorostu na 1. místě se umístily Lucie Bohatá a Klára Langová.

GRATULUJEME! Foto. Foto Rajče.

1) Zimní období

Od konce října do konce března chodí mladí hasiči s vedoucími trénovat do sálu Kulturního domu v Přísnoticích. Věnují se přípravě na jarní hasičské soutěže, taneční soutěž Fire Dance a nelze zapomínat i na hry.