Činnost mladých hasičů 2021

4) Branný závod Hlína

V sobotu 2. října 2021 se družstvo starších žáků zúčastnilo 1. okresního kola hry Plamen ve Hlíně.

Družstvo starších žáků se umístilo na 22. místě z 35 družstev. Foto.

3) Soutěž Syrovice

V neděli 12. září 2021 v 9 hodin se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže zařazané do 21. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov.

Družstvo mladších žáků se umístilo na 7. místě.

Družstvo starších žáků se umístilo na 5. místě. Foto.

2) Okresní soutěž dorostu - jednotlivců

V sobotu 5. června 2021 se jednotlivec Jindřich Pospíšil zúčastnil v kategorii střední dorost Okresní soutěže dorostu - jednotlivců v Hrušovanech u Brna. Skončil na pěkném 2. místě. Soutěžilo se v disciplinách štafeta jednotlivců, dvojboj a psal se test požární ochrany. Foto.

1) Hra Plamen

V sobotu 29. května 2021 se družstvo starších žáků zúčastnilo soutěže hry Plamen - II. okresního kola v Mokré - Horákově. Družstvo se umístilo na 5. místě. Soutěžilo se v disciplínách požární útok, štafeta 4x60 m a štafeta dvojic. Foto.