Činnost mladých hasičů 2019

11) Mikulášské závody Těšany

V sobotu 7. prosince 2019 mladí hasiči soutěžili na halových Mikulášských závodech v Těšanech.

V mladších žácích soutěžily 4 páry. Nejlépe se umístili na 7. místě Martin Fiala a Tomáš Karmazín, na 8. místě Martin Smékal a Linda Šmídová.

Ve starších žácích soutěžily 2 páry.  Na 15. místě se umístil pár Eliška Kolegarová a Natálie Babušková a 23. místě Vanda Šmídová a Šimon Lang. Foto.

10) Branný závod Nosislav

V sobotu 12. října 2019 se družstvo starších žáků zúčastnilo netradičního branného závodu v Nosislavi.

Starší žáci se umístili na pěkném 5. místě. Foto.

9) Závod požárnické všestrannosti

V sobotu 5. října 2019 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila závodu požárnické všestrannosti - I. okresního kola Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Brno - venkov ve Zbýšově.

Mladší žáci se umístili na 15. místě.

Starší žáci se umístili na 23. místě. Foto.

8) Soutěž Lelekovice

V sobotu 15. září 2019 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže zařazené do 19. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Lekekovicích.

Mladší žáci se umístili na 8. místě z 10 družstev.

Starší žáci se umístili na 11. místě z 12 družstev. Foto.

7) Výlet do Hodonína

V sobotu 24. srpna 2019 vedoucí s mladými hasiči vyjeli na výlet do Zoo Hodonín, kde také navštívili lanové centrum.

6) Soutěž Březina

V sobotu 22. června 2019 dvě družstva mladých hasičů soutěžila na soutěži zařazené do 18. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Březině u Tišnova.

Mladší žáci skončili na 10. místě z 12 družstev.

Starší žáci skončili na 5. místě z 7 družstev. Foto.

Na této soutěži byl vyhodnocený 18. ročník Okresní ligy mládeže Brno - venkov pro rok 2018/2019.

Mladší žáci se celkově umístili na 8. místě z 19 družstev přihlášených do Okresní ligy mládeže.

Starší žáci se celkově umístili na 8. místě z 14 društev přihlášených do Okresní ligy mládeže.

5) Okresní soutěž - hra Plamen

V sobotu 25. května 2019 se dvě družstva mladých hasičů účastnila II. kola okresní soutěže Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Brno - venkov hry Plamen v Přísnoticích.

Mladší žáci se umístili na 13. místě.

Starší žáci se umístili na 8. místě. Foto.

4) Soutěž Kuřim

V neděli 12. května 2019 se mladí hasiči zúčastnili soutěže zařazené do 18. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Kuřimi.

Mladší žáci se umístili na 11. místě z 12 družstev.

Starší žáci skončili na 5. místě z 9 družstev. Foto.

3) Soutěž Přísnotice

V úterý 8. května 2019 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila místní soutěže zařazené do 18. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Přísnoticích.

Mladší žáci se umístili na 11. místě z 15 družstev.

Starší žáci se umístili na 7. místě z 14 družstev. Foto.

2) Soutěž Přízřenice

V sobotu 27. dubna 2019 se dvě družstva mladých hasičů zúčastnila soutěže zařazené do 18. ročníku Okresní ligy mládeže Brno - venkov v Brně - Přízřenicích.

Mladší žáci se umístili na 7. místě z 10 družstev.

Starší žáci se umístili na 9. místě z 10 družstev. Foto.

1) Fire Dance

V sobotu 16. března 2019 se v 13:30 hodin mladí hasiči a dorost zúčastnili taneční soutěže Fire Dance v Lidovém domě v Žabčicích. V mladších žácích soutěžily 2 páry, ve starších žácích 3 páry a v dorostu 2 páry. Mladší žáci tančili jive, valčík a volný tanec a starší žáci a dorost charleston, valčík a volný tanec.

V kategorii starších žáků se umístily na 3. místě Barbora Špánková a Tereza Mahovská.

V kategorii dorostu zvítězil náš pár Adéla Hánová a Martin Kozel a na pěkném 2. místě se umístil pár Veronika Kuglerová a Klára Valentová. GRATULUJEME! Foto. Foto Rajče.