Naše činnost 2024

18) Sběr železného šrotu a úklid

V sobotu 20. dubna 2024 od 8:30 hodin hasiči provedli sběr železného šrotu v obci a zároveň děvčata uklidila klubovnu hasičské zbrojnice. Tímto hasiči děkují občanům obce, že touto formou přispěli na činnost sboru. Foto.

17) Okrsková schůze

V neděli 14. dubna 2024 se v 10 hodin dva členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili okrskové schůze okrsku č. 3 v Sokolnicích.

16) Školení rozhodčích mládeže

V sobotu 13. dubna 2024 se dva členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili školení rozhodčích mládeže II. kvalifikačního stupně v klubovně Hasičské zbrojnice v Přísnoticích. Máme 1 nového rozhodčího mládeže a jedna rozhodčí si splnila obnovu kvalifikace.

15) Školení prevence

V pátek 5. dubna 2024 se od 16:30 hodin tři členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili školení prevence v sále Městského úřadu v Oslavanech.

14) Náborový den

V pátek 5. dubna 2024 od 16 hodin se u nové hasičské zbrojnice uskutečnil náborový den pro nové zájemce k mladým hasičům Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice.

13) Vstup do rádia Český rozhlas Brno

Ve středu 3. dubna 2024 měl vstup do rádia Český rozhlas Brno v pořadu Vysíláme Vesele i vážně za Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice velitel sboru Jaromír Pospíšil. Odkaz na vysílání.

12) Členská schůze

Ve středu 3. dubna 2024 se v 19 hodin uskutečnila členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost na další období.

11) Opravy přívěsného stánku na občerstvení

V březnu 2024 členové sboru provedli opravu podlahy, instalaci uložení beden a výčepního zařízení přívěsného stánku na občerstvení. Také byly zakoupeny bedny. Foto.

10) Členská schůze

Ve středu 6. března 2024 se v 19 hodin uskutečnila členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost na další období.

9) Okrsková výroční valná hromada

V neděli 25. února 2024 v 10 hodin Sbor dobrovolných hasičů Přísnotice uspořádal výroční valnou hromadu okrsku č. 3 Hasebního obvodu Židlochovice v klubovně hasičské zbrojnice v Přísnoticích.  Foto.

8) Poslední rozloučení

V pondělí 19. února 2024 v 14 hodin se členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice rozloučili s bratrem Jozefem Sosnárem na jeho poslední cestě v místním kostele sv. Václava a poté ho doprovodili na místní hřbitov. Čest jeho památce! Foto.

7) Hasičský ples

V sobotu 17. února 2024 ve 20 hodin hasiči uspořádali Tradiční hasičský ples v Kulturním domě v Přísnoticích. K tanci a poslechu hrála Slovácká kapela Romana Horňáčka. Nechyběla také tombola. V neděli poté připravili hasiči sál pro pořádání dětského maškarního plesu. Foto.

6) Členská schůze

Ve středu 31. ledna 2024 v 19 hodin proběhla členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána hlavně příprava hasičského plesu.

5) Společenský ples k 110. výroční založení Hasičského sboru v Žabčicích

V sobotu 20. ledna 2024 v 20 hodin členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice navštívili Společenský ples k 110. výročí založení Hasičského sboru Žabčice v sále Lidového domu v Žabčicích. K tanci a poslechu hrála dechová hudba Blatnička. Foto.

4) Výroční valná hromada

V sobotu 13. ledna 2024 v 17 hodin proběhla výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla zhodnocena činnost sboru za rok 2023. Pozvání přijali tito hosté: Jana Štelclová - starostka Okresního sdružení hasičů Brno - venkov, plk. Ing. David Jirouš - vedoucí oddělení KOPIS, Kamil Dofek - velitel JSDH Žabčice, Rudolf Valášek - starosta Hasičského sboru Žabčice, Aleš Hanuš - velitel JSDH Vranovice, Ladislav Pokorný - starosta Sboru dobrovolných hasičů Vranovice,  Ing. Zdeněk Mahovský - starosta Obce Přísnotice, Mgr. Dana Richterová - místostarostka Obce Přísnotice a Vladimíra Kozlová - členka zastupitelstva Obce Přísnotice. Foto.

3) Výroční valná hromada Žabčice

V sobotu 6. ledna 2024 v 16 hodin se dva členové Sboru dobrovolných hasičů zúčastnili výroční valné hromady Hasičského sboru Žabčice v předsálí Lidového domu v Žabčicích.

2) Výroční valná hromada Vranovice

V sobotu 6. ledna 2024 v 15 hodin se dva členové Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice zúčastnili výroční valné hromady SDH Vranovice.

1) Členská schůze

Ve středu 3. ledna 2024 v 19 hodin uskutečnila členská schůze Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice v klubovně hasičské zbrojnice. Byla projednána činnost na následující období.