Školení a výcvik

1) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 12. ledna 2013 v 9 hodin proběhl výcvik pilařů a členů JSDH. V rámci výcviku byl pokácen vánoční strom na návsi.

2) Školení pilařů

V neděli 20. ledna 2013 v 9 hodin se Zdeněk Mahovský, Ivo Fiala a Bohumil Bohatý zúčastnili školení pilařů na požární stanici Lidická.

3) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 16. února 2013 v 8:30 hodin proběhl výcvik pilařů a členů JSDH. Byla pokácena vzrostlá borovice před domem pana Olejníka. Foto.

4) Školení velitelů JSDH

V pátek 5. dubna od 17 do 21 hodin a v sobotu 6. dubna 2013 od 8 hodin se konalo školení velitelů JSDH ve Školícím a výcvikovém středisku Hasičského záchranného sboru v Brně - Líšni. Školení se zúčastnili Zdeněk Mahovský a Karel Mazal. Foto.

5) Školení strojníků JSDH

V sobotu 6. dubna 2013 od 8 hodin probíhalo školení strojníků JSDH ve Školícím a výcvikovém středisku Hasičského záchranného sboru v Brně - Líšni. Jak velitelé, tak strojníci si prakticky vyzkoušeli a seznámili se s prací s agregáty, zásahy v kontejneru, zásahy ve sklepech, s ochranou obyvatelstva - povodně, s dálkovou dopravou vody, s pěnou a technickými prostředky, se zásahy do poschodí, zdravovědou a s prací ve výškách. Foto.

6) Bezpečnostní dozor při pálení čarodějnic

V úterý 30. dubna 2013 v 16 hodin zajišťovali členové jednotky bezpečnostní dozor při pálení čarodějnic v areálu u rybníka Lhéta. Foto.

7) Okrsková soutěž v požárním sportu

V neděli 5. května 2013 se členové jednotky zúčastnili v rámci výcviku okrskové soutěže okrsku Žatčany v Přísnoticích. Foto.

8) Soutěž zásahových jednotek "Žabčická studna"

V sobotu 7. září 2013 ve 14 hodin se členové jednotky zúčastnili v rámci odborné přípravy soutěže zásahových jednotek "Žabčická studna". Umístili se na 3. místě. Foto.Foto Rajče.

9) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 23. listopadu 2013 v 8 hodin proběhl výcvik pilařů a členů JSDH. Byla pokácena a nařezána borovice na žádost pana Němce na jeho zahradě. Foto.