Školení a výcvik

1) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 14. ledna 2012 v 8:30 hodin proběhl výcvik pilařů a členů JSDH. Bylo pořezáno a naštípáno dřevo na topení v KD na ples. Foto.

2) Školení nositelů dýchací techniky

Ve dnech 11. a 12. února 2012 se zúčastnil člen JSDH Tomáš Kala na stanici v Židlochovicích školení nových nositelů dýchací techniky.

3) Školení velitelů JSDH obcí

V pátek 16. března 2012 od 17 do 21 hodin a v sobotu 17. března 2012 od 8 do 20 hodin se uskutečnilo školení velitelů JSDH hasebního obvodu Židlochovice ve Školícím a výcvikovém středisku HZS v Brně - Líšni. Školení absolvovali Zdeněk Mahovský, Bohumil Bohatý a Karel Mazal.

4) Školení strojníků JSDH obcí

V sobotu 17. března 2012 od 8 do 17 hodin se uskutečnilo školení strojníků JSDH obcí hasebního obvodu Židlochovice ve Školícím a výcvikovém středisku HZS v Brně - Líšni. Školení se zúčastnili Ivo Fiala, Jaroslav Bříza, Karel Fojtík a Jaromír Pospíšil.

5) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 24. března 2012 se uskutečnil výcvik pilařů a členů JSDH. Byla pokácena na základě žádosti starostky obce lípa před hřbitovem v Přísnoticích. Foto.

6) Bezpečnostní dozor při pálení čarodějnic

V pondělí 30. dubna 2012 členové naší jednotky zajišťovali bezpečnostní dozor při pálení čarodějnic ve sportovním areálu Lhéta v Přísnoticích. Foto.

7) Výcvik s agregáty

V sobotu 11. sprna 2012 členové jednotky provedli výcvik s agregáty.

8) Výcvik - soutěž zásahových jednotek

V  sobotu 25. srpna 2012 se členové jednotky v rámci odborné přípravy zúčastnili soutěže zásahových jednotek "Žabčická studna". Foto.

9) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 22. září 2012 se v 8:30 hodin uskutečnil výcvik pilařů a členů JSDH. Byla pokácena slivoň meruňka v zahradě pana Švarce.

10) Velitelský den

V pondělí 5. listopadu 2012 se uskutečnilo setkání velitelů JSDH na požární stanici v Židlochovicích.

11) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 1. prosince 2012 proběhl výcvik pilařů a členů JSDH. Byla pokácena bříza bělokorá před firmou pana Olejníka. Foto.