Činnost mladých hasičů 2011

LEDEN - ÚNOR 2011

V zimních měsících se mladí hasiči připravují na závody v požárním sportu a na taneční soutěž FIRE DANCE konanou 2.4.2011 v Žabčicích.

BŘEZEN 2011

Momentálně dost trénujeme na hasičskou soutěž v tanci, která bude tuhle sobotu, takže se s holkama scházíme skoro každej den, abysme dopilovali detaily.
Jaro je v plným proudu, takže s ostatníma se už scházíme pravidelně ve čtvrtek a zjišťujeme, kdo nás přes zimu opustil a kdo se k nám přidal. (zatím jsme spíš v plusu, což je dobře) Trénujeme venku, útok a štafety. První letošní závody nás čekají koncem dubna, tak uvidíme jak moc jsme po zimě připravení.

FIRE DANCE 2. 4. 2011

Dne 2.4.2011 se naši mladí hasiči zúčastnily taneční soutěže FIRE DANCE pořadanou Hasičským sborem Moravské hasičské jednoty Žabčice. V kategorii mladších žáků se zúčastnilo 18 družstev, ale zde jsme zástupce neměli. Ve starších žácích účinkovalo také 18 družstev a naše dvě se umístila na 1. a 3. místě. GRATULUJEME. Foto.

SOUTĚŽ MLADÝCH HASIČŮ - ZBÝŠOV 30. 4. 2011

Soutěž zařazená do 10.ročníku okresní ligy mládeže v požárním sportu.

Starší žáci SDH Přísnotice 18.místo z 25 družstev.

Mladší žáci SDH Přísnotice 21.místo z 26 družstev.  Foto.

SOUTĚŽ MLADÝCH HASIČŮ - PŘÍSNOTICE 8. 5. 2011

Starší žáci SDH Přísnotice 4.místo z 12 družstev.

Mladší žáci SDH Přísnotice 5.místo z 16 družstev. Foto.

SOUTĚŽ MLADÝCH HASIČŮ - PŘÍSNOTICE 21. 5. 2011

II.kolo hry Plamen okresu Brno-venkov.

Starší žáci SDH Přísnotice 3.místo.

Mladší žáci SDH Přísnotice 7.místo. Foto

SOUTĚŽ MLADÝCH HASIČŮ - KUŘIM 5. 6. 2011

Soutěž zařazená do 10. ročníku okresní ligy mládeže v požárním sportu.

Starší žáci SDH Přísnotice 9. místo ze 16 družstev.

Mladší žáci SDH Přísnotice 13. místo ze 17 družstev.

SOUTĚŽ MLADÝCH HASIČŮ - ZASTÁVKA U BRNA 12. 6. 2011

Starší žáci SDH Přísnotice 5. místo z 9 družstev.

Mladší žáci SDH Přísnotice 9. místo z 11 družstev.

SOUTĚŽ MLADÝCH HASIČŮ - ČUČICE 18. 6. 2011

Starší žáci SDH Přísnotice 3. místo z 10 družstev.

SOUTĚŽ MLADÝCH HASIČŮ - BŘEZINA 26. 6. 2011

Starší žáci SDH Přísnotice . místo z  družstev.

TÁBOR - MILÍČOV 5.-7.8. 2011

Víkend strávený na táboře v Milíčově se mladým hasičům vydařil.

Odkaz na fotografie:

milicov.rajce.idnes.cz/Milicov_2011_-_Den_7/

milicov.rajce.idnes.cz/Milicov_2011_-_Den_8/

milicov.rajce.idnes.cz/Milicov_2011_-_Den_9/

ZÁVOD POŽÁRNICKÉ VŠESTRANNOSTI (BRANNÝ ZÁVOD) - KANICE 1. 10. 2011

Podzimního kola soutěže hry Plamen se zúčastnilo družstvo mladších žáků, družstvo starších žáků, 3 dorostenky startující v kategorii jednotlivkyň a 1 dorostenec v kategorii jednotlivců.

Mladší žáci se umístili na 12. místě ze 17 družstev.

Starší žáci se umístili na 11. místě z 18 družstev.

Dorostenka Zuzana Bažantová získala 2. místo ze 14 soutěžících.

Marie Majorová se umístila na 12. místě ze 14 soutěžících.

Lenka Kozlová se umístila na 13. místě ze 14 soutěžících.

Dorostenec Lukáš Kala se umístil na 9. místě z 9 soutěžících jednotlivců. Foto.

ZÁVOD POŽÁRNICKÉ VŠESTRANNOSTI MORAVSKÉ HASIČSKÉ JEDNOTY - ZASTÁVKA U BRNA 22.10.2011

Branného závodu se zúčastnily dvě družstva mladších žáků a dvě družstva starších žáků.

Družstvo mladších ve složení Adéla Hánová, Magda Hánová a Veronika Kuglerová se umístilo na 36. místě ze 46 družstev.

Druhé družstvo mladších žáků ve složení Martin Kozel, David Bohatý a Jan Král skončilo na 14. místě.

V prvním družstvu starších žáků běželi Jakub Sedláček a Jakub Bažant a získali 14. místo ze 29 družstev.

Druhé družstvo starších běželo ve složení Lucie Bohatá a Zuzana Bažantová a umístilo se na 8. místě. Foto.

MIKULÁŠSKÉ ZÁVODY TĚŠANY 3.12.2011

Družstvo starších žáků ve složení Lucie Bohatá a Pavlína Veselá se umístilo na 3. místě z 10 družstev.

Družstvo mladších žáků ve složení Jan Král a Martin Kozel se umístilo na 5. místě z 9 družstev. Foto.