Diskuse

Budíček

Tady se už dlouho spí.

Díky

Ahoj, děkuji všem, co přišli. Dále za dárečky, krásné květiny a nádhernou básničku. Děkuji moc.

Přání

Přeji všem pohodu o vánočních svátcích a úspěšný rok 2015.

Nocování na hájence

Letošní nocování na hájence byla opět super akce:-))). Pochvala všem orgánizátorům.

Fotka

Ahoj, chtel bych poprosit o zmenu fotky v sekci členove...Neni moc aktualni a navic tam vypadam jak debil :-) Vim ze to neni fotkou, ale jiste se najde nejaka vhodnejsi..Dekuji

Re: Fotka

Ahoj, fotka vyměněna:-). Vyhovuje? Nebo mám hledat nějakou vhodnější? Ještě někdo chce vyměnit foto:-)?

Re: Re: Fotka

Ahoj,fotka uchazejici :-))) Mas jeste nejaky na sklade???
Jinak dekuji...:-) Konecne si pripadam jako dospelak !!

Re: Re: Re: Fotka

Ještě by se na skladě nějaká našla:-).

Mše sv.

Ráda bych se vyjádřila ke čtení v kostele. Myslím, že v kostele každý z vás byl minimálně 1x za celý svůj život. Kdo to kdy viděl, aby čtení četla jedna osoba? KAŽDÝ z vás umí snad číst a ví jak kostel vypadá i zevnitř. Nevím, čím by bylo toto privilegium přidělené, na jakém základě, abych v kostele četla všechno. Sama do něj už nechodím,snad jen na vánoce.

Já přečtu jedno čtení, ale ty ostatní si doufám rozeberete taky, i bez nějakého hlasování. Mě se taky nikdo 2x či 3x neptal. ;)

Poděkování

Krásné nedělní ráno. Diskuse tady pomale umírá a proto jí musím oživit. Velice děkuji Všem hasičům a hasičkám za dosavadní poctivě odvedenou práci v letošním roce, jako například, ořezávání a kácení stromů, sběr železného šrotu, výchova mládeže, chlapcům z jednotky za profesionální přístup a chování u zásahu atd. Díky patří ale také rodinným příslušníkům, kteří tolerantně přihlíží naším společensky významným aktivitám. Za celý výbor Sboru dobrovolných hasičů Přísnotice ještě jednou děkuji a vydržte s námi i nadále.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

© 2009 Všechna práva vyhrazena.