Zásahy 2010

POŽÁR 18.3.2010 15:50 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou CAS K25 LIAZ 101 v počtu 1+5 k požáru trávy u železniční dráhy. v katastru obce Žabčice společně s HZS JmK PS Židlochovice, PS Pohořelice a JSDH Žabčice.

POŽÁR 2.4.2010 19:40 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou CAS K25 LIAZ 101 v počtu 1+9 k požáru lesního porostu v katastru obce Vranovice za hřbitovem v lokalitě Samota, společně s HZS JmK PS Pohořelice, PS Židlochovice a JSDH Vranovice. Jednotka po příjezdu na místo ponechána v záloze, jednalo se o nehlídané ohniště. Foto.

POŽÁR 26.5.2010 9:40 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou CAS K25 LIAZ 101 v počtu 1+7 k požáru školy do obce Přibice, společně s HZS JmK PS Pohořelice, PS Židlochovice a JSDH Vranovice. Jednotka po příjezdu na místo zásahu byla informována, že se jedná o cvičení a prováděli jsme v dýchací technice odvětrání budovy pomocí přetlakového ventilátoru. Foto.

POŽÁR 2.6.2010 9:32 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou CAS K25 LIAZ 101 v počtu 1+5 k požáru skladu fy Moracell s.r.o. do obce Žabčice, společně s HZS JmK PS Pohořelice, PS Židlochovice a JSDH Žabčice a dalšími šesti jednotkami z druhého stupně poplachového plánu JmK. Jednotka po příjezdu na místo zásahu byla informována, že se jedná o cvičení a prováděli jsme v dýchací technice dopravní a jedno útočné hadicové vedení do objektu. Foto.

TECHNICKÁ POMOC 2.6.2010 23:40 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS JmK s technikou DA 12 AVIA 31K v počtu 1+5 k hrozícímu zatopení obce Vojkovice vlivem rozvodněné řeky Svratky.  Společně s dalšími 17 hasičskými jednotkami jsme stavěli protipovodňovou hráz z pytlů s pískem.

TECHNICKÁ POMOC 4.6.2010 7:04 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS JmK s technikou DA 12 AVIA 31K v počtu 1+3 k čerpání vody z dešťové kanalizace do Židlochovic, která byla z důvodu vysoké hladiny řeky Svratky uzavřena klapkami.

POŽÁR 8.6.2010 9:33 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou DA 12 AVIA 31K v počtu 1+3 k požáru školy do obce Vranovice, společně s HZS JmK PS Pohořelice, PS Židlochovice a JSDH Vranovice. Jednotka po příjezdu na místo zásahu byla informována, že se jedná o cvičení a prováděli jsme v dýchací technice odvětrání budovy pomocí přetlakového ventilátoru. Foto.

TECHNICKÁ POMOC 11.6.2010 7:08 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou DA 12 AVIA 31K v počtu 1+3 k vyhledávání osoby utonulé v řece Svratce do Vojkovic společně s HZS JmK PS Židlochovice, PS Pohořelice a JSDH Židlochovice a JSDH Žabčice. Po příjezdu na místo byla jednotka velitelem zásahu odeslána do obce Nosislav. Odtud pěšky, až do Vojkovic po pravém břehu pátrala  po utonulém. Foto.

POŽÁR 3.7.2010 20:56 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou DA 12 AVIA 31K v počtu 1+7 k požáru podkroví rodinného domu na ulici Přibická v Přísnoticích společně s HZS JmK PS Židlochovice, JSDH Žabčice a JSDH Vranovice. Jednotka po příjezdu na místo zásahu provedla průzkum v dýchací technice a rozvinula dopravní vedení s jedním útočným proudem od hydrantu.

POŽÁR 10.10.2010 16:51 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou CAS K25 LIAZ 101 v počtu 1+7 k požáru stohu balíkové slámy na poli za ulicí Novou v Přísnoticích, společně s HZS JmK PS Židlochovice, JSDH Žabčice a JSDH Vranovice. Jednotka po příjezdu na místo byla velitelem zásahu určena k dohlídce požářiště do vyhoření. Foto.

POŽÁR 11.11.2010 19:22 h

Jednotka vyjela na žádost KOPIS HZS Jmk s technikou CAS K25 LIAZ 101 v počtu 1+6 k požáru domu do obce Vranovice ulice Školní, společně s HZS JmK PS Pohořelice, PS Židlochovice a JSDH Vranovice. Jednotka po příjezdu na místo zásahu byla informována, že se jedná o neohlášené pálení odpadu na dvoře domu.