Školení a výcvik

7) Školení nositelů dýchací techniky

V říjnu se člen jednotky Lukáš Kala zúčastnil školení nositelů dýchací techniky ve Školícím a výcvikovém středisku HZS v Brně - Líšni.

6) Kurz základy zdravotnických znalostí pro členy dobrovolných jednotek PO

V druhé polovině května člen jednotky Tomáš Kala absolvoval zdravotnické školení ve Školícím a výcvikovém zařízení HZS Jmk Tišnov.

5) Kurz velitelů družstev a jednotek SDH

Ve dnech 12.-16. května 2014 se člen jednotky Libor Bažant zúčastnil kurzu velitelů družstev a jednotek SDH ve Školícím a výcvikovém zařízení HZS Jmk v Tišnově.

4) Bezpečností dozor při pálení čarodějnic

Ve středu 30. dubna 2014 v 17 hodin jednotka zabezpečovala dozor při pálení čarodějnic v areálu Lhéta v Přísnoticích.

3) Výcvik JMP a členů JSDH

V pátek 21. března 2014 v 16 hodin se uskutečnil výcvik pilařů a členů JSDH. Hasiči pokáceli značně suchou a nebezpečnou lípu srdčitou na ulici Za Humny v Přísnoticích.

2) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 1. března 2014 proběhl výcvik pilařů a členů JSDH. Hasiči ořezali další dvě smuteční vrby za kostelem. Foto.

1) Výcvik JMP a členů JSDH

V sobotu 22. února 2014 se uskutečnil výcvik pilařů a členů JSDH. Byly ořezány dvě smuteční vrby za kostelem z důvodu zmlazení stromů. Foto.