Školení a výcvik 2011

Výcvik JSDH Přísnotice

Dne 29.1.2011 v 15:00 hodin jsme uskutečnili školení a výcvik zásahové jednotky. Činnost byla rozdělena na dvě části. Praktická - cílem bylo vyhledávání osob v zakouřených prostorách s izolačními dýchacími přístroji a teoretická - projekcí metodických postupů. Foto.

Výcvik obsluhy JMP

Dne 20.2.2011 v 8:00 hodin se konal pro JSDH Přísnotice ve spolupráci se směnou ,,A" HZS JmK PS Židlochovice výcvik obsluhy jednomužné motorové pily. V rámci výcviku jsme ořezali stromovou alej na ulici Nová v Přísnoticích. Foto.

Školení velitelů JSDH obcí

Dne 11.3.2011 od 17:00h do 20:00h a 12.3.2011 od 8:00h do 16:00h se konalo školení velitelů JSDH obcí hasebního obvodu PS Židlochovice. Školení proběhlo v hotelu Korok v Těšanech.

Školení strojníků JSDH obcí

Dne 13.3.2011 od 8:00h do 16:00h se konalo školení strojníků JSDH obcí hasebního obvodu PS Židlochovice. Školení proběhlo v hotelu Korok v Těšanech.Foto.

Výcvik obsluhy JMP a členů JSDH

Dne 27.3.2011 v 08:00h se konal výcvik pilařů a členů JSDH Přísnotice. Skáceli jsme proschlý ořech před domem Františka Rouse a prořezali suché a k zemi visící větve do silnice jedné vrby u Látalového na ulici Za kostelem.

Výcvik družstva mužů v požárním sportu - požární útok

Dne 22.5.2011 po okresní soutěži dorostu v požárním sportu v Přísnoticích si muži naší JSDH procvičili požární útok. Foto.

Kondiční jízdy a výcvik s CAS K25 LIAZ v Hrušovanech u Brna

Dne 6.8.2011 strojníci JSDH Přísnotice provedli kondiční jizdy a výcvik s čerpadlem cisternové automobilové stříkačky. V rámci spolupráce s SDH Hrušovany u Brna jsme jeli do této obce a místnímu sboru pomohli při zkouškách požárních hadic tlakováním pomocí čerpadla z naší cisterny. Po ukončení zkoušek nám bylo připraveno občerstvení. Foto.

Kondiční jízdy a výcvik s CAS K25 LIAZ

Dne 2.11.2011 se uskutečnily kondiční jízdy do Žabčic a výcvik s prvním zásahovým vozidlem. Při výcviku jsme pročistili dešťovou kanalizaci v areálu Školního zemědělského podniku Žabčice Mendelovy univerzity.

Výcvik obsluhy JMP a členů JSDH

Dne 3.12.2011 v 8:30 hodin se uskutečnil výcvik pilařů a členů JSDH Přísnotice. Byl skácen ořešák před domem paní Čaloudové na ulici Za kostelem. Foto.